ładujemy dane

Menu

Nowość!

Farba o Efekcie Diamentowego Pyłu

  • Ściany pełne blasku
  • - Elegancja w Stylu GLAMOUR
  • - Do salonu, sypialni, pokoju dziecka

 

Dostępna w 56 ponadczasowych kolorach!

Zobacz efekt

Nowej generacji okładziny elewacyjne

PANELE KWARCOWE

 

  • - łatwy montaż
  • - bardzo wysoka odporność
  • - nowoczesny wygląd
  • - 10 kolorów!
Zobacz efekt
masy ozdobne na ścianę 1

MASA O EFEKCIE KRYSZTAŁU

kalkulator zużyciaSprawdź cenę

Opis

Masa o Efekcie Kryształu jest nowatorską, dekoracyjną masą, która dzięki zawartości specjalnych wypełniaczy tworzy unikalny efekt kryształowych powierzchni, wprowadzając tym samym niepowtarzalny klimat do wystroju wnętrz. Efekt błyszczącej ściany szczególnie uwydatnia swoje wyjątkowe walory wizualne przy zastosowaniu odpowiedniego podświetlenia światłem sztucznym, jak i pod wpływem padania światła naturalnego. Masa o Efekcie Kryształu marki Francesco Guardi nadaje wnętrzom wyrazistej elegancji z akcentami luksusu, przez co doskonale harmonizuje w pomieszczeniach nowoczesnych oraz urządzonych w stylu glamour.

PRODUKT, Z KTÓREGO JESTEŚMY DUMNI!

Masa o Efekcie Kryształu Francesco Guardi to produkt, za pomocą którego wyraźnie zaakcentują Państwo wnętrza swojego mieszkania i tym samym stworzą w nich unikalny efekt kryształu na ścianach. Masa naniesiona na powierzchnię, rozświetla dekorowaną przestrzeń i nadaje jej blasku, podnosząc tym samym walory estetyczne całego pomieszczenia oraz tworząc we wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Masa o Efekcie Kryształu wprowadza do pomieszczenia efekt eleganckiego i nieprzytłaczającego połysku i pięknie wkomponowuje się w nowoczesne wnętrza. Przy tworzeniu najwyższej jakości mas do Państwa wnętrz naszym celem jest to, aby nasze produkty spełniały nawet największe oczekiwania i mogły służyć przez długie lata. Wspólnie z Państwem chcemy stworzyć nowoczesne pomieszczenia pełne ciepła i luksusu.

MASA O EFEKCIE KRYSZTAŁU - PRZEZNACZENIE

Produkt doskonale sprawdza się we wnętrzach w budownictwie jedno i wielorodzinnym, wyraźnie akcentując efekt kryształu na ścianach w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, sypialnia czy przedpokój. Wspaniale komponuje się również w pomieszczeniach użyteczności publicznej, tj. restauracje, hotele, dyskoteki itp.

Ekskluzywne produkty marki Francesco Guardi, do których należy Masa o Efekcie Kryształu, pozwolą Państwu na stworzenie swojej własnej, niepowtarzalnej przestrzeni, która będzie częścią codzienności. Zależy nam, aby czuli się Państwo w swoich wnętrzach przede wszystkim komfortowo. Jako marka z wieloletnim doświadczeniem zwracamy uwagę nawet na najmniejsze detale, co pozwala nam na nieustanny rozwój i osiąganie sukcesów w tym, co najbardziej kochamy. Produkty dostępne w naszej ofercie podkreślą indywidualny charakter Państwa wnętrz — śmiało możemy powiedzieć, iż masa o efekcie kryształu Francesco Guardi to synonim luksusu i elegancji.

Zastosowanie

Korytarz/klatka schodowa

Korytarz/klatka schodowa

Pokój gościnny/salon

Pokój gościnny/salon

Łazienka

Łazienka

Gabinet

Gabinet

Sypialnia

Sypialnia

Sposób użycia

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Masę o Efekcie Kryształu Francesco Guardi należy nakładać na wysezonowane, mocne, trwałe, czyste, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność podłoża. Świeże tynki cementowe i cementowo – wapienne należy zagruntować po ok. 4 tygodniach, a tynki gipsowe po ok. 2 tygodniach od ich wykonania. Gładzie oraz powierzchnie wykonane w systemach płyt kartonowo – gipsowych należy obligatoryjnie odpylić, a następnie zagruntować gruntem np. Fixgrunt U. Ważne, aby po potarciu nie pozostał na dłoni biały pył. Podłoża pokryte farbami emulsyjnymi o dobrej przyczepności wystarczy umyć wodą z dodatkiem mydła malarskiego, spłukać czystą wodą i osuszyć. Miejsca pokryte pleśnią lub zagrzybione oczyścić mechanicznie i zdezynfekować środkiem glono i grzybobójczym Biotox Total. Przed nakładaniem Masy o Efekcie Kryształu podłoże należy dokładnie zagruntować (1 – 2-krotnie) Preparatem gruntującym GUARDI w kolorze białym.

 

PRZYGOTOWANIE PRODUKTU

Do wiaderka z żywicą wsypać całą zawartość saszetki znajdującej się pod pokrywą i dokładnie wymieszać za pomocą mieszadła ręcznego lub mechanicznego, rozprowadzając kryształowy wypełniacz równomiernie w całej objętości Masy o Efekcie Kryształu.

Masę nakładać za pomocą pacy stalowej z zaokrąglonymi rogami lub pacą wenecką, na grubość wynikającą z grubości wypełniacza w produkcie. Produkt należy równomiernie rozłożyć na całej dekorowanej powierzchni, nie pozostawiając prześwitów, a następnie starannie wygładzić za pomocą pacy stalowej lub szpachli. Końcowym etapem jest nadanie delikatnej struktury Masy o Efekcie Kryształu, którą wykonujemy za pomocą wałka malarskiego o grubości runa 8 – 12 mm. Temperatura podłoża oraz otoczenia podczas aplikacji powinna mieścić się w zakresie od +10°C do +25°C. Masę można nakładać po min. dwóch godzinach od zagruntowania podłoża (przy temperaturze powietrza i podłoża ok. 20°C i wilg. wzgl. powietrza 55±5%). Po zakończeniu prac narzędzia natychmiast umyć wodą.

 

DODATKOWE  INFORMACJE

Masę o Efekcie Kryształu Francesco Guardi należy przechowywać w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Temperatura przechowywania: od +5°C do +30°C. W przypadku nakładania masy na powierzchniach już wcześniej pokrytymi farbami emulsyjnymi należy wykonać próby przyczepności. Przed użyciem należy zapoznać się z Kartą Techniczną wyrobu. Pomieszczenia wietrzyć do zaniku zapachu. Firma LAKMA SAT nie odpowiada za jakość produktu i efekt końcowy w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat sposobu użycia Masy o Efekcie Kryształu Marki Francesco Guardi, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Parametry techniczne

Warianty litrażowe

2Kg

Rozcieńczanie/mycie narzędzi

woda

Metoda aplikacji

paca stalowa, paca wenecka, wałek

Ilość warstw

1-2 (w zależności od chłonności podłoża)

Wydajność przy 1 warstwie

0,4 kg/m²

Czas schnięcia

12 godzin

Kolory

Określ powierzchnię

Powierzchnia 1

cm

x

cm

= 0 m2

MASA O EFEKCIE KRYSZTAŁU

MASA O EFEKCIE KRYSZTAŁU