ładujemy dane

Menu

Nowość!

Farba o Efekcie Diamentowego Pyłu

  • Ściany pełne blasku
  • - Elegancja w Stylu GLAMOUR
  • - Do salonu, sypialni, pokoju dziecka

 

Dostępna w 56 ponadczasowych kolorach!

Zobacz efekt

Nowej generacji okładziny elewacyjne

PANELE KWARCOWE

 

  • - łatwy montaż
  • - bardzo wysoka odporność
  • - nowoczesny wygląd
  • - 10 kolorów!
Zobacz efekt

Marka

1-stiuk-grigio-cemento-final_optimized.jpg

Inspiracja

Francesco guardi naszym patronem

Niezwykle istotną kwestią w aranżacji wnętrza jest dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół, który wpłynie na późniejsze uczucie komfortu w miejscu zamieszkania. To wiąże się również z odpowiednim wyborem produktów do aranżacji wnętrza, co pozwoli na wprowadzenie do pomieszczenia niepowtarzalnego klimatu. Przedstawiamy Państwu naszą kolekcję ekskluzywnych farb oraz mas dekoracyjnych, które sprostają największym wymaganiom i pozwolą na stworzenie przestrzeni z duszą.

 

EKSKLUZYWNE PRODUKTY W PAŃSTWA DOMACH

 

Wierzymy, że w każdym człowieku drzemie nieustanna chęć tworzenia czegoś indywidualnego. W odpowiedzi na potrzeby osób, które pragną stworzyć coś własnego, będącego namiastką dzieła sztuki – zarówno dla miłośników dopieszczonych wnętrz, jak i tych, na których wymagania można w nieskomplikowany sposób odpowiedzieć – powstała marka Francesco Guardi Collezione, która bazuje swoją działalność na ekskluzywnych produktach do Państwa domów.

 

Nasza firma słynie ze sprzedaży ekskluzywnych farb, mas dekoracyjnych oraz tynków niezawodnej klasy. Podstawą inspiracji do utworzenia nazwy naszej firmy był wybitny malarz pochodzący z Wenecji – Francesco Guardi. W swoich pracach uwieczniał on pejzaże rozległych panoram miasta, wzorując się na XVIII-wiecznej architekturze weneckiej. Dzieła tego wspaniałego artysty można podziwiać w najbardziej prestiżowych muzeach na świecie.

masa-o-efekcie-krysztalu1-zopty.png

ZAŁOŻENIA MARKI FRANCESCO GUARDI COLLEZIONE

Głównym celem marki Francesco Guardi jest przełożenie estetyki dawnych wnętrz na te współczesne. Uważamy, że domowa przestrzeń jest czystym płótnem, a każdy z nas jest w pewnej części artystą, który za pomocą odpowiednich produktów oraz narzędzi może wykreować własne dzieło sztuki w zaciszu domowej przestrzeni. Uważamy, że sercem jesteśmy w nowoczesnym, pełnym niekonwencjonalnych pomysłów świecie, jednocześnie kierując się napływającym i niesamowicie urzekającym nas od lat, włoskim klimatem XVIII wieku.

10-stiuk-beige-scuro-1754_optimized.jpg

CO ZNAJDUJE SIĘ W NASZEJ OFERCIE?

Francesco Guardi Collezione w skuteczny sposób podpowiada jak szybko i efektywnie wykreować swój własny wnętrzarski styl. Robimy to za sprawą nieustannie napływających nowości w postaci produktów, jakimi są farby, masy, tynki oraz panele dekoracyjne.

 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo bogatą ofertę produktową, strefę inspiracji oraz nieustannie zmieniające się nowości. Gwarancją jest szereg zachwycających swym wykończeniem ekskluzywnych farb o efekcie diamentowego pyłu, miedzi, gwiezdnej nocy czy aksamitu oraz wiele więcej. Nasza marka słynie także z mas dekoracyjnych nadających efekt płatków złota, kryształu lub betonu. Wszystko to z myślą o stworzeniu niepowtarzalnych wnętrz, w których będą Państwo spędzać każdy swój dzień.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem produktów marki Francesco Guardi Collezione lub jesteście chętni na bliższe zapoznanie się z naszą marką od strony ściśle informacyjnej – serdecznie zapraszamy do kontaktu!