ładujemy dane

Menu

Nowość!

Farba o Efekcie Diamentowego Pyłu

  • Ściany pełne blasku
  • - Elegancja w Stylu GLAMOUR
  • - Do salonu, sypialni, pokoju dziecka

 

Dostępna w 56 ponadczasowych kolorach!

Zobacz efekt

Nowej generacji okładziny elewacyjne

PANELE KWARCOWE

 

  • - łatwy montaż
  • - bardzo wysoka odporność
  • - nowoczesny wygląd
  • - 10 kolorów!
Zobacz efekt

PREPARAT GRUNTUJĄCY F. GUARDI

Opis

Preparat gruntujący Francesco GUARDI Collezione to wodorozcieńczalna farba podkładowa na bazie dyspersji akrylowej i ściśle wyselekcjonowanych mineralnych wypełniaczy. Zadaniem preparatu jest zmniejszenie nasiąkliwości, powierzchniowe wzmocnienie podłoża oraz zagwarantowanie dobrej przyczepności tynku do podłoża. 

Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką siłą krycia i nie rozwarstwia się nawet podczas długiego magazynowania. 

Preparat gruntujący dostępny jest w kolorystyce odpowiedniej do kolorystyki produktów marki Francesco GUARDI Collezione, takich jak: Tynk kwarcowe, Masa o efekcie kryształu, Masa o efekcie betonu, Trawertyn wapienny, Stiuk wapienny, Farba o efekcie rdzy, Masa o efekcie kruszonego grafitu, Masa o efekcie złotych płatków oraz Masa o efekcie srebrnych płatków.

Sposób użycia

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

 

Preparat gruntujący przeznaczony jest do gruntowania podłoży budowlanych przed wykonaniem zabezpieczenia tynkami kwarcowymi oraz trawertynem wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Ogranicza i wyrównuje chłonność na podłożach z zapraw cementowych, cementowo – wapiennych, betonowych oraz zapraw klejowych wchodzących w skład systemów ociepleń LAKMA TERM.

 

SPOSÓB NAKŁADANIA

 

Przygotowania podłoża: 
Preparat gruntujący należy nakładać na mocne i trwałe podłoża. Podłoże powinno być czyste, suche, pozbawione tłustych plam, pyłów, zanieczyszczeń mechanicznych oraz niezwiązanego z podłożem kruszywa. Nowe tynki cementowe pokrywać po 3 – 4 tygodniach sezonowania.

Nakładanie: 
Preparat gruntujący jest gotowy do użycia. Bezpośrednio przed malowaniem wyrób należy wymieszać. Preparat gruntujący należy nakładać za pomocą pędzla, szczotki lub metodą natryskową tak, aby całkowicie pokryć gruntowaną powierzchnię.

 

DODATKOWE  INFORMACJE

Zaleca się stosowanie preparatu gruntującego w kolorze zbliżonym do koloru tynku. Temperatura stosowania od +5°C do +25°C

Parametry techniczne

Metoda aplikacji

pędzel, szczotka, metoda natryskowa

Ilość warstw

1-2 (w zależności od chłonności podłoża)

Wydajność przy 1 warstwie

0,3 kg/m²

Czas schnięcia

12 godzin

Rozcieńczanie/mycie narzędzi

woda

Określ powierzchnię

Powierzchnia 1

cm

x

cm

= 0 m2

PREPARAT GRUNTUJĄCY F. GUARDI

PREPARAT GRUNTUJĄCY F. GUARDI