ładujemy dane

Menu

Nowość!

Farba o Efekcie Diamentowego Pyłu

  • Ściany pełne blasku
  • - Elegancja w Stylu GLAMOUR
  • - Do salonu, sypialni, pokoju dziecka

 

Dostępna w 56 ponadczasowych kolorach!

Zobacz efekt

Nowej generacji okładziny elewacyjne

PANELE KWARCOWE

 

  • - łatwy montaż
  • - bardzo wysoka odporność
  • - nowoczesny wygląd
  • - 10 kolorów!
Zobacz efekt
grafitowa farba do ścian

Masa o Efekcie Kruszonego Grafitu

kalkulator zużyciaSprawdź cenę

Opis

Nowoczesność to czynnik, na który stawia coraz więcej osób chcących w jakimś stopniu uciec od banalności w wystroju swojego wnętrza. Mając to na uwadze, stworzyliśmy Masę o Efekcie Kruszonego Grafitu, która jest niezwykłym połączeniem klasyki z ponadczasowym stylem.

POŁĄCZENIE ELEGANCJI Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Nasza strukturalna Masa o Efekcie Kruszonego Grafitu jest nienagannym połączeniem elegancji i wyszukanego stylu, tworzącego unikalny efekt szlachetnego kruszcu. Pozwala to na wprowadzenie do wnętrza niezwykłych walorów estetycznych, dzięki zawartym w masie strukturalnej antracytowo – metalicznych wypełniaczy. Składniki te sprawiają, że wykończone powierzchnie tworzą efekt przemysłowych, chłodnych, a zarazem niezwykle nowoczesnych wnętrz. Produkt szczególnie polecany jest do dekoracji ścian w stylu modernistycznym oraz industrialnym, a także na zewnątrz pomieszczeń.

GDZIE MOGĄ PAŃSTWO ZASTOSOWAĆ GRAFITOWĄ MASĘ DO ŚCIAN?

Nasza masa nadająca efekt kruszonego grafituna ścianie perfekcyjnie współgra i dopasowuje się do dekoracji w różnych stylach. Głównym przeznaczeniem Strukturalnej Masy Grafitowej Francesco Guardi jest funkcja dekoracyjno–ochronna ścian, znajdujących się w środku, jak i na zewnątrz pomieszczeń wykonanych z zapraw cementowych, cementowo–wapiennych, płyt gipsowo–kartonowych, i innych gładkich podłoży o charakterze mineralnym. Jej rola zostanie z pewnością doceniona w przypadku budownictwa jedno oraz wielorodzinnego. Zastosowanie naszego produktu sprawdzi się doskonale w miejscach takich jak klatka schodowa, korytarz, pokój gościnny, kuchnia, łazienka oraz garaż czy ściany zewnętrzne. Wspaniale wkomponuje się również w pomieszczeniach użyteczności publicznej, tj. restauracje, hotele, puby, dyskoteki, a także lokale użytkowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

W razie zainteresowania produktami marki Francesco Guardi, wśród których znajdziecie Państwo nie tylko najwyższej jakości masy do ścian, ale również farby, tynki oraz narzędzia malarskie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem oraz udzielimy Państwu niezbędnych wskazówek w zakresie naszych produktów. Kontakt z Klientem jest dla nas niezwykle ważny, dla tego dbamy o Państwa zadowolenie i dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie.

Zastosowanie

Korytarz/klatka schodowa

Korytarz/klatka schodowa

Garaż

Garaż

Pokój gościnny/salon

Pokój gościnny/salon

Kuchnia

Kuchnia

Łazienka

Łazienka

Ściany zewnętrzne

Ściany zewnętrzne

Sposób użycia

Aby mogli Państwo cieszyć się wysoką jakością produktów marki Francesco Guardi przez jak najdłuższy czas, niezwykle ważna jest ich odpowiednia aplikacja. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z poniższych wskazówek oraz z doradztwa naszych doświadczonych ekspertów, którzy udzielą Państwu cennych porad w zakresie sposobu użycia Masy o Efekcie Kruszonego Grafitu.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Strukturalną Masę Grafitową Francesco Guardi należy nakładać na wysezonowane, mocne, trwałe, czyste, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność podłoża. Przed nakładaniem masy podłoże należy dokładnie zagruntować (1–2-krotnie) Proces ten zalecamy wykonać preparatem gruntującym GUARDI w kolorze czarnym (KAM/021). Świeże tynki cementowe i cementowo–wapienne należy zagruntować po ok. 4 tygodniach, a tynki gipsowe po ok. 2 tygodniach od ich wykonania. Gładzie oraz powierzchnie wykonane w systemach płyt kartonowo–gipsowych należy obligatoryjnie odpylić, a następnie zagruntować gruntem np. Fixgrunt U. Ważne, aby po potarciu nie pozostał na dłoni biały pył. Podłoża pokryte farbami emulsyjnymi o dobrej przyczepności wystarczy umyć wodą z dodatkiem mydła malarskiego, spłukać czystą wodą i osuszyć. W przypadku miejsc pokrytych pleśnią lub zagrzybionych oczyścić mechanicznie i zdezynfekować środkiem glono i grzybobójczym Biotox Total.

 

JAK PRZYGOTOWAĆ PRODUKT PRZED NAŁOŻENIEM?

Do wiaderka, w którym znajduje się grafitowy wypełniacz, należy przelać całą zawartość żywicy znajdującej się pod pokrywą i dokładnie wymieszać za pomocą mieszadła ręcznego lub mechanicznego, rozprowadzając grafitowy wypełniacz równomiernie w całej objętości masy. Do procesu mieszania nie należy pod żadnym pozorem używać mieszadeł szybkoobrotowych.

 

SPOSÓB NAKŁADANIA MASY O EFEKCIE KRUSZONEGO GRAFITU FRANCESCO GUARDI COLLEZIONE

Grafitową masę należy nakładać za pomocą pacy stalowej z zaokrąglonymi rogami lub pacy weneckiej, na grubość wynikającą z wielkości płatków grafitu w produkcie. Następnie masę równomiernie rozłożyć na całej dekorowanej powierzchni, nie pozostawiając prześwitów, a następnie starannie i z wyczuciem wygładzić. Temperatura podłoża oraz otoczenia podczas aplikacji powinna mieścić się w zakresie od +10°C do +25°C. Masę o Efekcie Kruszonego GrafituFrancesco Guardi Collezione można nakładać po minimum dwóch godzinach od zagruntowania podłoża (przy temperaturze powietrza i podłoża ok. 20°C i wilg. wzgl. powietrza 55±5%). Po zakończeniu prac narzędzia natychmiast umyć wodą.

 

CENNE WSKAZÓWKI

Masa Strukturalna Grafitowa to produkt, który należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu oraz chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Najlepiej jest pozostawić go w oryginalnym pudełku Francesco Guardi. Temperatura przechowywania masy powinna wynosić od +5°C do +30°C. Jeśli produkt nakładany jest na podłoże, które wcześniej było pokryte farbą emulsyjną, należy pamiętać, aby wykonać tzw. próbę przyczepności, aby upewnić się, że produkt będzie dobrze przylegał do ściany. Ewentualne smugi na tynkowanych powierzchniach są efektem naturalnym i nie stanowią o wadzie produktu. Przed użyciem zalecamy zaznajomić się z Kartą Techniczną dołączoną do Masy o Efekcie Kruszonego Grafitu. Po nałożeniu produktu na ściany należy wietrzyć pomieszczenia do momentu całkowitego zaniku zapachu. Firma LAKMA SAT nie odpowiada za jakość produktu i efekt końcowy w przypadku nieprzestrzegania podanych zaleceń.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Właściwa aplikacja produktów marki Francesco Guardi to niezwykle istotny czynnik. Nasi pracownicy chętnie podzielą się swoją wiedzą z Państwem i podpowiedzą, jak uzyskać efekt kruszonego grafitu na ścianie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Parametry techniczne

Warianty litrażowe

5Kg

Rozcieńczanie/mycie narzędzi

woda

Metoda aplikacji

Paca stalowa, paca wenecka

Ilość warstw

1-2

Wydajność przy 1 warstwie

1,45 kg/m²

Czas schnięcia

6 godzin

Kolory

Określ powierzchnię

Powierzchnia 1

cm

x

cm

= 0 m2

Masa o Efekcie Kruszonego Grafitu

Masa o Efekcie Kruszonego Grafitu