ładujemy dane

Menu

Nowość!

Farba o Efekcie Diamentowego Pyłu

  • Ściany pełne blasku
  • - Elegancja w Stylu GLAMOUR
  • - Do salonu, sypialni, pokoju dziecka

 

Dostępna w 56 ponadczasowych kolorach!

Zobacz efekt

Nowej generacji okładziny elewacyjne

PANELE KWARCOWE

 

  • - łatwy montaż
  • - bardzo wysoka odporność
  • - nowoczesny wygląd
  • - 10 kolorów!
Zobacz efekt

17.01.2023

Miedziany połysk w każdym kącie

Urządzając mieszkanie czy dom, trzeba podjąć wiele trudnych decyzji. Dotyczą one zarówno całości projektu, jak i jego poszczególnych elementów takich jak wybór odpowiednich mebli czy koloru ścian. To one decydują bowiem o stylu wnętrza i umożliwiają podkreślenie jego walorów estetycznych. Sprytnym sposobem, który umożliwia nadanie wybranemu pomieszczeniu osobistego charakteru, jest zastosowanie w nim farb w intensywnym kolorze, które od razu przyciągną wzrok. Jednym z tego typu produktów jest coraz popularniejsza farba o efekcie miedzi, która jest prostym rozwiązaniem, dzięki któremu wnętrze nabiera wyjątkowości.

Charakterystyka farby

Farba o efekcie miedzi jest nowatorskim rozwiązaniem, które coraz częściej wprowadza się w nowoczesnych mieszkaniach czy domach. Imituje ona powierzchnię metalu i zapewnia lekki, satynowy połysk, który przykuwa uwagę. W zależności od kąta padania promieni słonecznych może lśnić różnymi kolorami, co stanowi jej dodatkowy atut. O jej wyglądzie decyduje także zastosowana technika malowania, co sprawia, że można wykorzystywać ją na wiele sposobów i za każdym razem uzyskać nieco inny efekt.

farba do domu

Zastosowanie w praktyce

Pomalowanie ścian farbą o efekcie miedzi nie jest trudnym zadaniem i nie wymaga skorzystania z usług profesjonalisty. Najważniejsze, żeby powierzchnia, którą będziemy pokrywać farbą, była oczyszczona z wszelkiego rodzaju pyłków kurzu czy innych drobinek, które mogłyby wpłynąć na strukturę farby oraz na jej przyleganie do ściany. Dobrze jest także określić, jaki końcowy efekt chciałoby się uzyskać, gdyż może to wpłynąć na wybrany sposób malowania oraz na ilość i grubość warstw farby, które należy nałożyć.

Efekt końcowy

Wykorzystanie w mieszkaniu czy w domu farby o efekcie miedzi z pewnością nada mu wyjątkowości. Jako że jest to produkt o intensywnym kolorze i od razu przykuwa wzrok, nie ma konieczności pokrywania nim wszystkich ścian. Pomalowanie taką farbą nawet wybranego fragmentu powierzchni gwarantuje spektakularny efekt i sprawia, że wnętrze od razu nabiera nowoczesnego, modernistycznego charakteru. Pozwala także wyróżnić określone ściany spośród innych i podkreślić je, poprzez wykorzystanie na przykład odpowiedniej gry światła.

Decydując się na takie rozwiązanie, warto wykorzystać produkt sprawdzony, który będzie cechował się trwałością i łatwością aplikacji oraz zagwarantuje oczekiwany efekt. I taka właśnie jest farba o efekcie miedzi oferowana przez naszą firmę. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z nią bliżej na naszej stronie internetowej!

Nie pomiń tych nowości

efekt betonu ściana

Masa o efekcie betonu — jak stworzyć oryginalne wnętrze

więcej
mid-century-modern-living-room-i.jpg

Gdzie warto użyć paneli dekoracyjnych?

więcej