ładujemy dane

Menu

Nowość!

Farba o Efekcie Diamentowego Pyłu

 • Ściany pełne blasku
 • - Elegancja w Stylu GLAMOUR
 • - Do salonu, sypialni, pokoju dziecka

 

Dostępna w 56 ponadczasowych kolorach!

Zobacz efekt

Nowej generacji okładziny elewacyjne

PANELE KWARCOWE

 

 • - łatwy montaż
 • - bardzo wysoka odporność
 • - nowoczesny wygląd
 • - 10 kolorów!
Zobacz efekt

LAKIER ZABEZPIECZAJĄCY WEWNĘTRZNY

Opis

Lakier zabezpieczający wewnętrzny Francesco GUARDI Collezione jest gotowym do użycia, bezbarwnym i bezpiecznym dla zdrowia lakierem wyprodukowanym na bazie wysokiej jakości kombinacji żywicy polimerowej i dodatków hydrofobizujących.. Wymalowane powierzchnie odporne są na wilgoć, wodę, zabrudzenia oraz łagodne środki czyszczące. Lakier doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju farbach, tynkach i masach strukturalnych, w pomieszczeniach takich jak np. łazienka, kuchnia, korytarz itp.

 • Chroni przed zabrudzeniami
  - Odporny na wodę oraz delikatne detergenty
  - Szerokie zastosowanie
  - Łatwa aplikacja

 

Lakier ze względu na swoje właściwości przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju pomieszczeń o podwyższonej wilgotności oraz w miejscach narażonych na bezpośrednie czasowe działanie wody i zabrudzeń. W szczególności polecany jest do malowania powierzchni wokoło umywalki, zlewozmywaka, wanny, kuchenek gazowych, elektrycznych czy indukcyjnych, pod prysznicem itp. Doskonale sprawdza się roli powłoki końcowej do ścian narażonych na podwyższone zabrudzenia i przepustowość, tj. ciągi komunikacyjne, korytarze, klatki schodowe, hole, sklepy, urzędy, toalety, obiekty gastronomiczne czy ośrodki zdrowia. Nadaje się także do malowania lamperii, fragmentów ścian pomiędzy blatem kuchennym a szafkami, a także całych powierzchni ścian chroniąc przed czasowym działaniem wody, brudnym mopem, pryskającym tłuszczem, dłońmi i innymi zabrudzeniami wynikającymi z eksploatacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Zastosowanie

Korytarz/klatka schodowa

Korytarz/klatka schodowa

Garaż

Garaż

Łazienka

Łazienka

Sposób użycia

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA


Podłoże musi być mocne, trwałe, czyste, odpylone, suche i wolne od kurzu, tłuszczu oraz innych substancji zmniejszających przyczepność. Świeże tynki cementowe i cementowo – wapienne należy zagruntować po ok. 4 tygodniach, a tynki gipsowe po ok. 2 tygodniach od ich wykonania. Gładzie oraz powierzchnie wykonane w systemach płyt kartonowo – gipsowych należy obligatoryjnie odpylić, a następnie zagruntować gruntem np. Fixgrunt U. Ważne, aby po potarciu nie pozostał na dłoni biały pył. Podłoża pokryte farbami, tynkami lub masami strukturalnymi muszą być całkowicie suche. Miejsca pokryte pleśnią lub zagrzybione oczyścić mechanicznie i zdezynfekować środkiem glono i grzybobójczym Biotox Total.


PRZYGOTOWANIE PRODUKTU


Przed użyciem produkt należy dokładnie wymieszać i w zależności od przyjętej techniki malowania rozcieńczyć wodą (max 20%). Przed aplikacją sprawdzić zgodność koloru farby z zamówieniem.


SPOSÓB UŻYCIA


Wyrób przed użyciem dokładnie wymieszać. Lakier nakładać dwukrotnie za pomocą wałka, pędzla lub natryskiem hydrodynamicznym. Drugą warstwę należy nałożyć po wyschnięciu pierwszej, tj. po min 4 godz. Pokryta lakierem powierzchnia może mieć krótkotrwały kontakt z wodą już po 24 godz. od aplikacji drugiej warstwy. Pełne właściwości użytkowe osiągane są po 28 dniach od nałożenia ostatniej warstwy lakieru. Niższa temperatura powietrza i wyższa wilgotność wydłużają czas schnięcia produktu.


DODATKOWE INFORMACJE


Temperatura podłoża i otoczenia w trakcie prac i wysychania Lakieru powinna wynosić od +10°C do+ 25°C, unikając bezpośredniego działania promieni słonecznych zarówno podczas pracy jak i wysychania Lakieru. Przed użyciem należy zapoznać się z Kartą Techniczną wyrobu. Pomieszczenia wietrzyć do zaniku zapachu. Firma LAKMA SAT nie odpowiada za jakość produktu i efekt końcowy w przypadku nie przestrzegania podanych zaleceń. Narzędzia umyć wodą zaraz po zakończeniu prac. Wszelka ingerencja w skład produktu jest niedopuszczalna i może w znaczący sposób obniżyć jego jakość. Informacje zawarte na opakowaniu mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów lub nieujętych w dokumentach odniesienia nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Określ powierzchnię

Powierzchnia 1

cm

x

cm

= 0 m2

LAKIER ZABEZPIECZAJĄCY WEWNĘTRZNY

LAKIER ZABEZPIECZAJĄCY WEWNĘTRZNY